۱۴۰۱ جمعه ۱۸ آذر
English
صفحه اصلی
1401/08/21 اراضی کشاورزی شهرستان سرایان رایگان سند دار می شوند!
اراضی کشاورزی شهرستان سرایان رایگان سند دار می شوند!
✓════☫°| ﷽ |°☫════✓

✍️درابتدای جلسه فرماندار با ارائه گزارشی از توانمندی‌ها و مشکلات شهرستان برخورد قاطع با مسببین اغتشاشات اخیر را از قوه قضائیه بعنوان خواسته مردم و مسئولین خواستار شدند. فرماندار سرایان در شورای اداری عنوان کرد:حضور ریاست قوه قضائیه بین مردم تصویر زیبایی از عملکرد این قوه ایجاد می کند.

💢رضوی فرماندار سرایان حضور ریاست قوه قضاییه در استان را با توجه به فضایی که دشمنان برای فاصله انداختن بین مردم و مسئولین ایجاد می کنند مغتنم شمرده و باعث شکل گیری تصویر زیبای و مثبت از عملکرد این قوه توصیف کرد.

📌«یاسر رضوی حیدری»در جلسه شورای اداری با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در شهرستان سرایان از این شهرستان بعنوان بهشت منجمان و کویرنوردان و پایتخت بنتونیت کشور و سرزمین زعفران با عیار بالا ویکی از مقاصد گردشگری یادکرد

📄دکتر «یاسر رضوی »با اشاره به فرایند نظارتهای حاکم در دستگاههای اداری ،بسیاری از بازرسی‌ها و کنترلها رازائد و دست و پاگیر توصیف کرد و بر کارآمد سازی و ایجاد تحول در این حوزه تاکید کرد.
📎وی بسیاری از نارضایتی‌های سطح جامعه را متاثر از این موضوع دانست که قدرت مانور برای ارائه خدمات بهتر را از مسئولین می گیرد.
•فرماندار سرایان پروسه طولانی رسیدگی بین اختلافات ادارات را زمینه ساز ناامیدی مردم و و توقف سرمایه گذاران برشمرد و خواستار تسهیل روند این فرایندها شد.

✔️دکتر « بابایی» معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در هفتمین جلسه شورای اداری این شهرستان از مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان خواست تا زمینه صدور اسناد کشاورزی سرایان را بصورت رایگان فراهم نماید.

♦دکتر« بابایی» سرایان را از شهرستانهای پیشرو در ولایت مداری و اتحاد و انسجام توصیف کردوخطاب به دستگاههای مرتبط گفت:در بحث حد نگاری اراضی زمینه رفع دعاوی را در کمیسیون رفع تداخل. تسهیل و حل کنند تا بستر برای سرمایه گذاری در اراضی ملی فراهم شود.

♦«بابائی» در ادامه با اشاره به اقدامات اخیر دشمنان ازبدو انقلاب اسلامی به شیوه های مختلف با ایران اسلامی به توطئه و دشمنی پرداختندتصریح کرد:اقدام جنگ ترکیبی دشمن در شرایط کنونی نشانگر این حقیقت است که دشمنان تمام توان و ابزار را برای مبارزه با ایران اسلامی بکار گرفته است.

♦رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ادامه داد: این انقلاب همچنان به برکت خون شهدا مسیر خودرا ادامه خواهد داد و این اتفاقات چهره واقعی همراهان و معاندین نظام را بیشتر از پیش آشکار خواهد کرد .

♦وی از مسئولین خواست تا نقش روشنگری و جهاد تبیین را از خانواده ها شروع تا فرزندان تحت القائات قرار نگیرند.

♦دکتر « بابائی» همچنین با بیان اینکه دشمن از ایران قوی و درحال توسعه در هراس است گفت :ایران اسلامی در حال حاضر دریک وضعیت توسعه ی مطلوب قرار گرفته است و توان تولید موشک های قاره پیما را داردو به انقلاب جهانی تبدیل شده است.

♦وی در ادامه خطاب به دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر گفت:کسانی که اقدامات مسلحانه انجام و حرمت نیروی انتظامی و بسیج و
روحانیت را هدف قرار دادند با اشد مجازات با آنان برخورد خواهد شد.

♦همچنین پس از پایان جلسه شورای اداری اسناد اراضی کشاورزی بصورت نمادین به چند نفر از کشاورزان سرایانی اهدا گردید.

پنج شنبه1401/08/19

         ༻⁂⁂٭⭑⭑🇮🇷⭑⭑٭⁂⁂༺ 

🌐http://www.sk-sarayan.ir
▫️https://t.me/sk_sarayan
▫️https://splus.ir/sk_sarayan
http://Instagram.com/sk_sarayan.ir
•┈┈┅┅⭑✶⭑┅┅┈┈
تعداد بازدید: 270
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal