۱۴۰۰ سه شنبه ۵ مرداد
English
صفحه اصلی
1400/04/28 جلسه مدیریت مصرف انرژی شهرستان سرایان برگزار شد.
جلسه مدیریت مصرف انرژی شهرستان سرایان برگزار شد.
✅به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، با حضور فرماندار سرایان،معاونین فرمانداری، جمعی از مسولین و متولیان برق و آب شهرستان ، جلسه ی هم اندیشی پیرامون کارها و اقدامات مورد نیاز برای کنترل و مدیریت مصرف انرژی پیک بار در شهرستان سرایان برگزار شد.
💠فرماندار سرایان با اشاره به مشکلات تامین انرژی در اثر خشکسالی های شدید و افزایش دما و به تبع ان ایجاد مشقت برای شهروندان و فعالین بخش های مختلف اقتصادی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی متولیان انرژی برای کاستن این مشکل تاکید کرد : ضروریست همه دستگاه های اداری در حوزه ماموریتی و جامعه هدف خود از 15 تیرماه تا 15 مردادماه در مدیریت مصرف انرژی تصمیمات گرفته شده را به صورت دقیق اجرایی کنند تا کمترین خسارت متوجه شهروندان شود.
💠رسولی مقدم در این جلسه هشدار داد با افرادی که در این شرایط حساس از مسیرهای غیرقانونی بخصوص مزارع غیرمجاز استخراج رمز ارزها به دنبال منافع اقتصادی خود هستند برخورد قانونی خواهد شد و از تمام دستگاه های اطلاعاتی و نیروی نظامی و انتظامی نیز خواست تا با رصد اطلاعاتی و معرفی این دسته از افراد اداره برق را یاری نمایند.
💠وی انرژی را امری حیاتی عنوان نمود و افزود: بیمارستان و مراکز درمانی و بهداشتی سطح شهرستان باید با امادگی کامل در هر شرایطی، نسبت به تامین برق اضطراری در زمان قطعی برق اقدامات لازم را انجام دهند.
💠فرماندار سرایان همچنین با پیشنهاد تغییر ساعات کار واحدهای تولیدی به ساعات شبانه و بامدادی به استفاده از این ظرفیت تاکید کرد .
💠وی بیان داشت: چاه های آب کشاورزی نیز در مدیریت مصرف اب و برق نقش موثری دارند که با تغییر زمان آبیاری مزارع و باغات و استفاده از زمان شب بهترین روش در این شرایط ویژه است ..
💠رسولی مقدم از شهرداری ها و اصناف نیز خواست تا با تنظیم روشنایی معابر و اصناف و نمایشگاه های پرمصرف به کنترل و مدیریت مصرف برق کمک کنند.
💠فرماندار سرایان همچنین به شرکت مخابرات و ارتباطات سیار هم تاکید کرد :برای تداوم خدمات رسانی در زمان قطعی برق نسبت به پشتیبانی و تامین برق جایگزین اقدام کند.
💠وی در پایان با قدردانی از مردم و بخش های خصوصی و دولتی که در مدیریت مصرف انرژی اهتمام لازم را دارند از اداره برق نیز خواست تا برنامه های خاموشی برق را بصورت منظم و دقیق به مردم اطلاعرسانی کند.
 
 
 
تعداد بازدید: 71
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal