۱۴۰۰ سه شنبه ۵ مرداد
English
صفحه اصلی
1400/04/22 کمیته برنامه ریزی شهرستان سرایان برگزار شد
کمیته برنامه ریزی شهرستان سرایان برگزار شد
✅ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، کمیته برنامه ریزی شهرستان سرایان به ریاست رسولی مقدم فرماندار سرایان و با حضور مدیران و مسولان دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
💠 فرماندار سرایان در این جلسه ضمن قدردانی از اهتمام همه مدیران دولتی در اداره امورات با توجه به شرایط سخت اقتصادی و تامین اعتبارات گفت : مبنای برنامه ریزی اطلاعات‌ و آمار است که در صورت اعلام آمار و اطلاعات واقعی در تکالیف بودجه بندی سهم واقعی سرفصلهای تخصصی ادارات بدرستی احصا شده که متاسفانه در جدول تکلیف توزیع اعتبارات توسعه متوازن که بیشترین میزان اعتبار در دست توزیع است خیلی با واقعیت فاصله دارد که کار برنامه ریزی را با مشکل مواجه کرده بود .
💠 رسولی مقدم خاطرنشان کرد:در توسعه شهرستان سرایان نقاط شهری، روستایی و عشایری و گروه های مختلف جمعیتی را با همدیگر لحاظ کردیم.
 
💠فرماندار سرایان از رشد 56 درصدی اعتبارات سال 1400 نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: غالب اعتبارات به سمت پروژه های نیمه تمام ، مباحث زیرساختی و زیربنایی ، راهداری و راه و شهرسازی ، عمران شهری و روستایی ، کشاورزی منابع طبیعی و محیط زیست که عمدتا جنبه عام المنفعه داشته است سوق داده شده است.
 
💠حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه سرایان با حضور در این جلسه به مدیران توصیه نمود که با دو عنصر بودجه و پیگیری میتوان به موفقیت رسید .
 
 
 
 
تعداد بازدید: 107
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal