۱۴۰۰ سه شنبه ۵ مرداد
English
صفحه اصلی
1400/04/05 شورای اداری شهرستان سرایان
شورای اداری شهرستان سرایان
🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، شورای اداری شهرستان سرایان با محوریت تکریم و معارفه امامان جمعه پیشین و جدید این شهرستان برگزار شد.
💠 صنعتی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان سرایان نهاد امامت جمعه را برامده از تعالیم و ارزشهای انقلاب اسلامی عنوان نمود و گفت: این نهاد ارزشی امروزه در ابعاد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بسیار اثرگذار است.
💠 وی افزود: با نگاه به فضای رسانه ای در سطح کشور خواهیم دید که سخنان ائمه جمعه بویژه در کلان شهرها دارای بازتاب بسیار زیادی در فضای رسانه های نوشتاری، دیداری و گفتاریست که این مساله مبین این است که امروزه نماز جمعه صرفا جهت یک دسته از مخاطبین خاص نیست بلکه غائبین زیادی نیز بیانات مطرح شده در تریبون های نماز جمعه را میشنوند و رصد میکنند .
💠 صنعتی گفت: انچه که در کلام امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد) در خصوص رویکردهای نماز جمعه تاکید شده است بعد وحدت افرینی و وحدت بخشی،پرهیز از اختلاف و تفرقه و همچنین اشنایی مردم با وظایف اسلامی و انقلابی و عمق بخشی به تقوای اجتماعی و فردی آنان است.
💠 وی افزود: تریبون نماز جمعه ماهیتی مردمی دارد که قطعا بیان نقادانه و همراه با رعایت انصاف و عدالت و واقعیات امیدبخش بخصوص در شرایط جنگ اقتصادی که دشمنان ادعاهای واهی ناکارامدی نظام را در رسانه های معاند تبلیغ میکنند میتواند موجب خنثی شدن این توطئه ها و دلگرمی و انسجام ملت شود.
🔸 در این جلسه حجت السلام والمسلمین مرتضائی نیا بعنوان امام جمعه جدید شهر سرایان معرفی و از خدمات حجت السلام والمسلمین سنجری امام جمعه قبلی تقدیر شد.
🔸 شایان ذکر است: در این جلسه حجت السلام والمسلمین رضوانی نسب معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور،مسئولین شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان و ائمه جمعه شهرستان فردوس و شهرهای سه قلعه و آیسک نیز حضور داشتند.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 183
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal