۱۴۰۰ جمعه ۳ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1400/01/09 اولین ستاد مدیریت کرونای شهرستان سرایان در سال 1400 برگزار شد.
اولین ستاد مدیریت کرونای شهرستان سرایان در سال 1400 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان اولین ستاد مدیریت کرونای شهرستان سرایان در سال 1400 با حضور فرماندار برگزار شد.

💠 در این جلسه پیرامون مدیریت تجمعات و مراسمات و پیشگیری از افزایش شیوع کرونا بخصوص در ایام نیمه شعبان گفتگو و تبادل نظر شد.

💠 فرماندار شهرستان سرایان ضمن تشکر از تلاش و فعالیت اعضای ستاد کرونا در سال 1399 موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه کنترل این ویروس نوظهور را در سایه همراهی مردم عنوان نمود و گفت: صحنه های فوق العاده زیبای جهادی مردم و مدیران،ابتکارات فردی،گروهی و اجتماعی در قالب های سازمان یافته خاصه کمک های مومنانه بعنوان نیاز روز جامعه بسیار ستودنی و مایه افتخار ایران اسلامی در سطح جهانی بود.

💠 وی با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت صاحب الزمان (عج)، احساسات و درک مشترک مردم و مسئولین در برگزاری مناسبتها و مناسک مذهبی و تعطیلی برخی از این مناسبتها بخصوص حج واجب در دوران بیماری کرونا را یادآور شد و از مردم خواست تا با احساس مسئولیت نسبت به رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا در مدیریت این بیماری منحوس همکاری و همراهی نمایند.

💠 رسولی مقدم مصوبات ستاد کرونای شهرستان را متاثر از مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا عنوان نمود و گفت : ضمن تبعیت از ستاد ملی کرونا از کارهای نوآورانه و نیازموده شده در عرصه ی مقابله با کرونا در شهرستان دوری کرده ایم تا سرایان صحنه آزمون و خطا نشود.

💠 فرماندار سرایان طبق گزارش شبکه بهداشت و درمان وضعیت شهرستان سرایان را نسبتا خوب ارزیابی کرد اما از ادامه کار با توجه به تجمعات و دیدوبازدید های نوروزی ابراز نگرانی نمود و عادی انگاری مردم نسبت به ویروس کرونا را هشدار داد.

 
 
 

تعداد بازدید: 400
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal