۱۴۰۰ جمعه ۳ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1399/12/23 جلسه تعیین اعضای هیئت اجرایی انتخابات 1400 شهرستان سرایان برگزار شد.
جلسه تعیین اعضای هیئت اجرایی انتخابات 1400 شهرستان سرایان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، جلسه تعیین اعضای اصلی و علی البدل هیئت اجرایی انتخابات 1400 شهرستان سرایان با حضور فرماندار،معتمدین ، اعضای اداری هیئتهای اجرایی و هیئت های نظارت بر انتخابات برگزار شد.

💠 فرماندار سرایان حضور مسئولانه و آگاهانه، به موقع و تاثیرگذار همه اعضا در آغازین روزهای برگزاری ماراتون بزرگ عرصه دموکراسی و مردم سالاری را مورد تاکید قرار داد و اظهار امیدواری کرد : این تلاشها همچون گذشته منتج به نتیجه ای در راستای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.

💠 وی طی طریق انتخابات را دارای چهار رکن اصلی حضور حداکثری، قانون مداری، سلامت و امنیت عنوان کرد و اعضای هیئتهای اجرایی، نظارت و کاندیداهای شورای شهر و روستا را به رعایت این ارکان توصیه نمود و خاطرنشان کرد: آنچه که در درجه اول در برگزاری انتخابات سالم اهمیت دارد رعایت مر قانون است که در همه ادوار مختلف انتخابات مورد توجه قرار گرفته است.

💠 رسولی مقدم همچنین به بحث رقابت سالم کاندیداهای شهر و روستاها اشاره ای کرد و گفت: در فضای اسلامی و در جامعه ای مترقی که چشم امید خیلی از انسان‌های آزادی‌خواه و بیدار سطح دنیاست چیزی غیر از نمایش صحنه رقابت سالم بین رقبا مورد انتظار نیست و همچنین همه افرادی که به گونه ای در برگزاری انتخابات نقشی دارند فضا را به گونه ای ترسیم کنند که شاهد یک برگزاری انتخابات باشکوه، پرشور و عزتمند باشیم.

💠 رئیس هیئت اجرایی انتخابات 1400 شهرستان سرایان از تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران در برقراری امنیت تشکر و قدردانی کرد و گفت: به لطف تیزبینی و تیز هوشی نیروهای نظامی و انتظامی و تدابیر لازم در اجرای انتخابات، علیرغم همه فشارها و تهدیدات دشمنان، انتخابات آتی همچون ده ها انتخابات گوناگون گذشته با امنیت کامل برگزار خواهد شد.
 
 
 
تعداد بازدید: 291
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal