۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/11/28 ستاد مدیریت کرونای شهرستان سرایان برگزار شد.
ستاد مدیریت کرونای شهرستان سرایان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، ستاد مدیریت کرونا با موضوع بررسی وضعیت شهرستان از لحاظ شیوع ویروس کرونا ، اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با این بیماری و همچنین تصمیم گیری در خصوص اقدامات آتی در جهت کنترل و مبارزه با بیماری کرونا به ریاست رسولی مقدم فرماندار سرایان و با حضور سایر اعضای جلسه برگزار شد.

💠 در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات مقابله ای و وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستان، موضوعاتی از قبیل وضعیت رعایت دستورالعملهای ستاد ملی کرونا در سطح ادارات و سایر اماکن عمومی، وضعیت بازار در آستانه ورود به سال جدید و چگونگی آموزش حضوری دانش‌آموزان بویژه پایه دوازدهم مورد بحث قرار گرفت.

💠 رسولی مقدم فرماندار سرایان با هشدار اینکه مردم نباید درباره شیوع کرونا دچار عادی انگاری و سازش حسی شوند گفت: ما هنوز در مرحله مدیریت این ویروس هستیم و بیماری کرونا هنوز در شهرستان،کشور و حتی جهان در مرحله کنترل قرار دارد و هر لحظه در صورت عدم رعایت دستورالعملها امکان بازگشت به شرایط نارنجی و قرمز در شهرستان سرایان وجود دارد.

💠 وی با اشاره به در پیش داشتن سال جدید و عید نوروز گفت : برای آغاز سال جدید توأم با نشاط اجتماعی و رونق کسب و کارها همه مردم و اصناف مختلف باید دستورالعمل های بهداشتی را در سطح عالی رعایت کنند.

💠 فرماندار سرایان در خصوص طرح ممنوعیت تردد بین شهری گفت: مرجع صدور مجوز تردد به سایر استانها با پلس راه بوده و صدور مجوز تنها برای اشخاصی صادر خواهد شد که دارای احضاریه قضایی از سایر شهرستانها،حکم ماموریت ادرای و رسمی و یا داری مدارک پزشکی و درمانی با هدف مراجعه به پزشک باشند.

💠 رسولی مقدم ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در حوزه مقابله با بیماری کرونا در سطح ادارات، کارکنان نهادهای رسمی و دولتی را الگوی مردم در رفتارهای اجتماعی عنوان کرد از همه مدیران و مسئولین خواست تا در خصوص رعایت 100 درصدی دستورالعمل های بهداشتی توسط کارکنان خود اهتمام ویژه را داشته باشند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 311
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal