۱۳۹۹ چهارشنبه ۸ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/10/21 تجلیل از دانش آموز سرایانی، مدال آور المپیاد ادبی کشور
تجلیل از دانش آموز سرایانی، مدال آور المپیاد ادبی کشور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، شورای آموزش و پرورش شهرستان سرایان به ریاست رسولی مقدم فرماندار برگزار شد.

💠 در این جلسه فعالیتها، برنامه ها و دستاوردهای آموزشی از جمله بهسازی و توانمندسازی نیروی انسانی، توسعه مدارس در جهت کیفیت بخشی آموزشی، ارتقای کیفیت فرآیند آموزشی دوران کرونا در شهرستان سرایان مورد بررسی قرار گرفت.

💠 در شورای آموزش و پرورش سرایان بیان شد: دانش آموزان شهرستان سرایان در تمامی پروژه های علمی، ادبی و هنری صدرنشین در بین شهرستانهای استان هستند.

💠 فرماندار سرایان این مقدار از اشتیاق و تشنگی برای کسب علم و دانش در نظام جمهوری اسلامی ایران را ستودنی دانست و گفت : به رغم تمامی موانع،تحریم ها و شرایط خاص بیماری کرونا، هیچ چیز مانع فراگیری علم و دانش در مسیر پیشرفت و توسعه ی کشور و ایجاد جامعه ای پویا و پرتکاپو نشد.

💠 وی پایه و اساس افتخار آفرینی و موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آموزش و پروش عنوان کرد و افزود: جامعه آموزش و پرورش یک جامعه عام هست و همگان در این مهم سهیم هستند و آنچه که این مسیر را راهبری می‌کند و پله های ترقی و توسعه ی جامعه را رقم می‌زند همه مردم هستند و آنچه را که به صورت خاص خودش را نشان می دهد صبوری، تلاش، جدیت و پشتکار فرهیختگانی است که از دل همین جامعه تحت عنوان آموزگاران، معلمان، دبیران و مدیران برخاسته و فضای ارزشمند مقاطع مختلف آموزشی از ابتدایی تا سطوح عالی را مدیریت می کنند.

💠 رسولی مقدم از تلاش و پشتکار جامعه فرهنگیان شهرستان سرایان که در جهت تربیت دانش آموزان بخصوص در شرایط سخت دوران کرونا احساس مسئولیت می کنند قدردانی کرد و از فعالین صحنه های اقتصادی و خیرین مدرسه ساز نیز خواست تا به کمک آموزش و پرورش بیایند تا شاهد پایداری و مداومت افتخارآفرینی فرزندان این شهرستان و منطقه باشیم.

💠 فرماندار سرایان با اشاره به مدال آوری آقای علیرضا حسین نیا در المپیاد ادبی کشور ضمن قدردانی از خانواده و معلمان دلسوز این دانش آموز افتخارآفرین، موفقیت دانش اموزان در عرصه های مختلف را مایه ی امید و تضمین کننده آینده ی منطقه عنوان کرد و گفت: مولفه ها و رموز موفقیت این دسته از دانش آموزان باید بعنوان الگویی موفق به سایر دانش آموزان نیز انتقال داده شود.

🔶 در پایان جلسه از آقای علیرضا حسین نیا دانش آموز افتخارآفرین سرایانی و آقای فروتن مدیر دبیرستان استعدادهای درخشان فردوس با اهدای لوح و تندیس تقدیر وتشکر شد.

🔻 شایان ذکر است : در این جلسه خانواده فرهیخته و فرهنگی آقای حسین نیا و معلمان و دبیران این دانش آموز نیز حضور داشتند.


 
 
 
 
تعداد بازدید: 157
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal