۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/06/19 دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با فرماندار شهرستان سرایان
دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با فرماندار شهرستان سرایان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، هاشمی مدیرعامل شرکت گاز استان با رسولی مقدم فرماندار شهرستان سرایان دیدار و گفتگو کرد.

رسولی مقدم در این جلسه با ابراز خرسندی از اجرای جهادی پروژه های گازرسانی در سطح شهرستان از مدیر عامل شرکت گاز استان تشکر و قدردانی کرد و با تأکید به نیاز جامعه امروز به این سبک از اجرا و مدیریت گفت : با حضور موثر در صحنه های بحران ، زمان شناسی ، وظیفه شناسی و تلاش برای پاسخگویی بیست و چهارساعته نیازهای شهرستان در حوزه مرتبط نتیجه های خوبی حاصل شد و توانستیم آخرین روستای کوهستانی "روستای چرمه" را گازرسانی کنیم .

وی اظهار امیدواری کرد : با تلاش و اهتمام شرکت گاز استان بزودی شاهد بهره برداری از پروژه گاز رسانی به "روستای چاه طالب" آخرین روستای عشایری شهرستان با برخورداری 100 درصدی در سال جاری نیز باشیم.

فرماندار سرایان با اشاره به اقدامات خوبی که در زمینه گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان انجام شده است گفت :با انجام این پروژه ها در تغییر و تامین سوخت صنایع و کارگاه های تولیدی با گاز، اثر خوبی بر کمیت قیمت ها و کیفیت تولیدات شاهد هستیم.

وی در ادامه با اشاره به نیاز مجتمع های دامداری برای تأمین گرمایش سرایداری ها از مدیر عامل شرکت گاز استان خواست تا این موضوع پیگیری شود.

شایان ذکر است در این دیدار آقای مهندس یاسر خزاعی بعنوان رئیس شرکت گاز سریان معرفی و از زحمات آقای مهندس عباس خاکسار رئیس قبلی تقدیر شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 81
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal