۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/06/11 نخستین جلسه ستاد اربعین شهرستان سرایان در سال 99 برگزار شد.
نخستین جلسه ستاد اربعین شهرستان سرایان در سال 99 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان ، نخستین جلسه ستاد اربعین شهرستان سرایان در سال 99 در حالی برگزار شد که استمرار شیوع ویروس منحوس کرونا ،برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی (ع) را در ابهام قرار داده است.

در این جلسه عنوان شد مردم ولایتمدار شهرستان سرایان بویژه کامیون داران ، رانندگان و بانوان قالی باف سال گذشته برای برپایی 5 موکب در نقاط مختلف مسیر راهپیمایی اربعین و پذیرایی از زائران حضرت سیدالشهداء علیه السلام بالغ بر 450 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی کمک کرده اند.

رسولی مقدم فرماندار سرایان با تقدیر و تشکر از اقشار مختلف مردم که سالهای گذشته ستاد را یاری و همراهی نمودند اظهار امیدواری کرد تا وضعیت شیوع ویروس منحوس کرونا به نحوی باشد که ارادتمندان به اهل بیت علیهم السلام امسال نیز بتوانند از این ظرفیت ارزشمند معنوی بهره مند گردند.

وی با بیان اینکه هنوز قطعیتی درباره برگزاری یا عدم برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی علیه السلام وجود ندارد با تاکید به ابلاغ کمیته های ستاد اربعین و آمادگی لازم برای مراسم اربعین برابر تصمیمات اتخاذ شده ستاد ملی گفت : در صورت برگزاری مراسم پیاده روی اربعین سعی شود یک موکب قوی سازماندهی شود تا به نحو شایسته به زائران خدمات رسانی بکند.

 
تعداد بازدید: 93
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal