۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
English
صفحه اصلی
1399/01/27 نشست هماهنگی بازرسین بازار در ستاد مدیریت کرونا ویوس شهرستان سرایان
نشست هماهنگی بازرسین بازار در ستاد مدیریت کرونا ویوس شهرستان سرایان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان ، رسولی مقدم فرماندار سرایان در این جلسه از وضعیت بازار شهر اظهار نگرانی کرد و با تاکید بر تشدید نظارت ها بر واحدهای مختلف صنفی شهرستان گفت: شرایط شیوع ویروس کرونا در شهرستان هنوز به حالت عادی در نیامده و لازم است طرح فاصله گذاری هوشمند با جدیت بیشتری اجرا شود.

فرماندار سرایان تصریح کرد : صاحبان مشاغل و صنف‌ها باید با آگاهی از پروتکل‌های بهداشتی موارد بسته به نوع فعالیت خود نسبت به تعهدات داده شده عمل کنند.

وی تاکید کرد : همه صنوف تا روز جمعه باید نسبت به ثبت واحد خود در سامانه وزارت بهداشت و درمان اقدام کنند در غیر اینصورت امکان بازگشایی را نخواهند داشت و در صورت تمرد اعمال قانون خواهد شد.

وی اولویت کاری ستاد کرونای شهرستان را امنیت سلامت مردم عنوان کرد و افزود: بازگشایی صنوف از ابتدا هم مشروط به ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت و نوع کم خطر یا پر خطر بودن آنها بوده است و لذا بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان با مشارکت بازرسان اصناف و تعزیرات و نیروی انتظامی، از واحدهای فعال بازدید کنند و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از ادامه فعالیت واحدها جلوگیری کنند.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 289
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal