۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1398/12/27 ستاد مبارزه با بیماری کرونا ویروس شهرستان سرایان
ستاد مبارزه با بیماری کرونا ویروس شهرستان سرایان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرایان ؛ پنجمین جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا ویروس شهرستان سرایان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

 رسولی مقدم فرماندار سرایان در این جلسه که از طریق ارتباط تلفنی به ایراد سخنرانی پراخت گفت : از تمامی شهروندان می خواهم خطر را جدی گرفته و در خانه ها بمانند، خریدهای غیر ضروری را کنار گذاشته و به هیچ عنوان مسافرت نکنند.

رسولی مقدم با بیان اینکه بدون همراهی مردم هیچ اقدامی در خصوص مبارزه با کرونا موثر نخواهد بود اظهار کرد: اگر مردم خطررا جدی نگیرند شاهد رشد تصاعدی بیماری خواهیم بود که در این صورت بیمارستان ها ظرفیت پذیرش این همه بیمار را نخواهند داشت.

وی با تقدیر از مدیران شهرستانی در راستای مبارزه با کرونا افزود: مدیران محترم حداکثر فرصت دورکاری را برای کارمندان فراهم آورند.

وی تاکید کرد: همه دستگاه های دولتی در بحث مبارزه با کرونا از ظرفیت های مردمی استفاده کنند تا ضمن کمک به مجموعه شهرستان از موازی کاری نیز در این عرصه جلوگیری شود.

فرماندار سرایان با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی تصریح کرد: کلیه اقدامات انجام شده باید در قالب ستاد مبارزه با کرونای شهرستان اطلاع رسانی شود.

خزاعی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری سرایان در این جلسه بیان کرد : بیش از75 درصد جمعیت شهرستان غربالگری وبیماری یابی صورت گرفته است که از این اقدام ارزشمند اعضائ ستاد بیماری کروناویروس بویژه رئیس شبکه بهداشت و درمان وکادردرمانی شهرستان تقدیر وتشکر می نمایم.

 وی در ادامه با اشاره به افزایش حجم رفت و آمدها با نزدیک شدن به ایام عید نوروز بر ضرورت بیش از پیش اطلاع رسانی به مردم و دغدغه همه اعضای ستاد تاکید کرد و گفت :بایستی جهت جلب اعتماد مردم به عنوان مهمترین و تاثیرگذارترین بخش برای گذر از این بحران از انتشار اخبار دروغ در آمارها ،بزرگنمایی ها و زیرسوال بردن خدمات مراقبت شود و با عواملی که به دنبال برهم زدن و ایجاد جو نگرانی در بین مردم هستند برخورد قاطع و از طرف دیگر اخبار صحیح و درست به مردم نیز اعلام شود.

 
 


 

تعداد بازدید: 660
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal