۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
English
صفحه اصلی
1398/11/05 فرماندار شهرستان سرايان : فعالان فضاي مجازي با اخلاق مداري زمينه انتخابات پرشور را فراهم كنند.
فرماندار شهرستان سرايان : فعالان فضاي مجازي با اخلاق مداري زمينه انتخابات پرشور را فراهم كنند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان سرايان ؛ابراهيم رسولي مقدم  فرماندار سرايان در نشست با فعالان رسانه‌اي و فضاي مجازي اين شهرستان با گراميداشت فرارسيدن دهه ي فجر و سالروز ورود امام خميني (ره) به ميهن اظهار كرد: انقلاب اسلامي ايران حقوق انسان ها را محترم مي شمرد و به افكار عمومي احترام ميگذارد.

وي با بيان اينكه آزادي ثمره ي انقلاب اسلامي است ابراز داشت: اين انقلاب بستري براي رشد افرادي همچون شهيد حاج قاسم سليماني شد.

فرماندار شهرستان سرايان با اشاره به اهميت انتخابات پيش رو در تقويت نظام اسلامي ابراز داشت: فعالان فضاي مجازي با اخلاق مداري زمينه انتخابات پرشور را فراهم كنند.

وي در ادامه به نقش فضاي مجازي در زندگي امروز اشاره كرد و افزود: فعالان فضاي مجازي بايد نسبت به مسئوليت اجتماعي كه برعهده دارند پاسخگو بوده و فضا را به سمت دوري از تخريب و توهين سوق دهند.

نماينده عالي دولت با اشاره به يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در دوم اسفند افزود: مشاركت حداكثري و پرشور در انتخابات پاسخ محكمي به بدخواهان نظام خواهد بود.

رسولي مقدم با بيان اينكه مطالبه گري موتور محركه يك مدير يا اداره است تصريح كرد: در اين راستا ضروريست كه مديران كانال ها و گروه هاي مجازي خواسته ها و مطالبه گري هاي خود را هدفگذاري كرده و در كنار مديران دستگاه ها موجب تسريع رفع مشكلات مردمي باشند.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 322
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal