۱۴۰۱ يکشنبه ۹ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/09/03 فرماندار سرایان در جریان دیدار صمیمی بر اهمیت ادامه راه و منش شهدا در مسیر خدمت به مردم تاکید کرد و  گفت: خانواده های شهدا اسطوره و اسوه های صبر و  استقامت هستند وتکریم خانواده‌های معظم این عزیزان کوچکترین تکلیف  برای مسئولان است.
فرماندار سرایان در جریان دیدار صمیمی بر اهمیت ادامه راه و منش شهدا در مسیر خدمت به مردم تاکید کرد و گفت: خانواده های شهدا اسطوره و اسوه های صبر و استقامت هستند وتکریم خانواده‌های معظم این عزیزان کوچکترین تکلیف برای مسئولان است.
✓═══☫°| ﷽ |°☫═══✓

🔺همزمان با گرامیداشت هفته بسیج به منظور تکریم خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حجت الاسلام والمسلمین نصیرایی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس و دکتر رضوی فرماندار شهرستان سرایان و برخی از روسای ادارات با خانواده شهید محمد مسعود خاوری  در فضایی صمیمی دیدار کردند.

♦️ فرماندار سرایان در جریان دیدار صمیمی بر اهمیت ادامه راه و منش شهدا در مسیر خدمت به مردم تاکید کرد و  گفت: خانواده های شهدا اسطوره و اسوه های صبر و  استقامت هستند وتکریم خانواده‌های معظم این عزیزان کوچکترین تکلیف  برای مسئولان است.

♦️ دکتر رضوی افزود : ایران اسلامی  به واسطه فداکاری‌ها ،جانفشانی ها و رشادت شهدا و جانبازان از گزند دشمنان در امان مانده و ما امروز وظیفه  داریم که قدردان رشادت های  شهدا و  جانبازان گرانقدر باشیم .

🔰"شهید محمد مسعود خاوری ، روز اول خرداد ماه 1343 در روستای چرمه از توابع شهرستان سرایان متولد و روز بیست و هشتم دی ماه 1365 در منطقه شلمچه به فیض شهادت نایل شد."
سه شنبه 1401/08/01
           ༻⁂⁂٭⭑⭑🇮🇷⭑⭑٭⁂⁂༺  
 

#روابط_عمومی_فرمانداری_شهرستان_سرایان

تعداد بازدید: 201
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal