۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1400/10/09 پیام فرماندار به مناسبت روز 9 دی
پیام فرماندار به مناسبت روز 9 دی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، فرماندار شهرستان سرایان به مناسبت سالروز 9دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت پیامی صادر کرد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

"مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد."

( مقام معظم رهبری )

 

💠 حماسه 9 دی نماد بصیرت مردمی،عزّت و استقلال ملتی است که تا پای جان برای حفظ اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین و ارزشهای دینی آن‌ها بایستد در برابر تمام دنیای آن‌ها خواهند ایستاد.

 

💠 حماسه عظیم نهم دیماه را باید روز شکوه میثاق مردم با ولایت و روز یاس و ناامیدی دشمنان در به ثمر رساندن توطئه علیه سنگر ولایت دانست.

 

💠 حضور ملت ایران در روز نهم دیماه سال 88 و نقش داهیانه، روشنگری ها و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در خنثی سازی این فتنه عمیق و پیچیده و خلق حماسه بزرگ 9 دی برکسی پوشیده نیست که موجب افزایش اقتدار بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی ایران شد.

 

💠 اینجانب با گرامیداشت حماسه نهم دی ، بار دیگر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام می داریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

 

ابراهیم رسولی مقدم

فرماندار شهرستان سرایان

تعداد بازدید: 244
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal