۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/10/21 تجلیل از دانش آموز سرایانی، مدال آور المپیاد ادبی کشور
تجلیل از دانش آموز سرایانی، مدال آور المپیاد ادبی کشور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، شورای آموزش و پرورش شهرستان سرایان به ریاست رسولی مقدم فرماندار برگزار شد.

💠 در این جلسه فعالیتها، برنامه ها و دستاوردهای آموزشی از جمله بهسازی و توانمندسازی نیروی انسانی، توسعه مدارس در جهت کیفیت بخشی آموزشی، ارتقای کیفیت فرآیند آموزشی دوران کرونا در شهرستان سرایان مورد بررسی قرار گرفت.

💠 در شورای آموزش و پرورش سرایان بیان شد: دانش آموزان شهرستان سرایان در تمامی پروژه های علمی، ادبی و هنری صدرنشین در بین شهرستانهای استان هستند.

💠 فرماندار سرایان این مقدار از اشتیاق و تشنگی برای کسب علم و دانش در نظام جمهوری اسلامی ایران را ستودنی دانست و گفت : به رغم تمامی موانع،تحریم ها و شرایط خاص بیماری کرونا، هیچ چیز مانع فراگیری علم و دانش در مسیر پیشرفت و توسعه ی کشور و ایجاد جامعه ای پویا و پرتکاپو نشد.

💠 وی پایه و اساس افتخار آفرینی و موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آموزش و پروش عنوان کرد و افزود: جامعه آموزش و پرورش یک جامعه عام هست و همگان در این مهم سهیم هستند و آنچه که این مسیر را راهبری می‌کند و پله های ترقی و توسعه ی جامعه را رقم می‌زند همه مردم هستند و آنچه را که به صورت خاص خودش را نشان می دهد صبوری، تلاش، جدیت و پشتکار فرهیختگانی است که از دل همین جامعه تحت عنوان آموزگاران، معلمان، دبیران و مدیران برخاسته و فضای ارزشمند مقاطع مختلف آموزشی از ابتدایی تا سطوح عالی را مدیریت می کنند.

💠 رسولی مقدم از تلاش و پشتکار جامعه فرهنگیان شهرستان سرایان که در جهت تربیت دانش آموزان بخصوص در شرایط سخت دوران کرونا احساس مسئولیت می کنند قدردانی کرد و از فعالین صحنه های اقتصادی و خیرین مدرسه ساز نیز خواست تا به کمک آموزش و پرورش بیایند تا شاهد پایداری و مداومت افتخارآفرینی فرزندان این شهرستان و منطقه باشیم.

💠 فرماندار سرایان با اشاره به مدال آوری آقای علیرضا حسین نیا در المپیاد ادبی کشور ضمن قدردانی از خانواده و معلمان دلسوز این دانش آموز افتخارآفرین، موفقیت دانش اموزان در عرصه های مختلف را مایه ی امید و تضمین کننده آینده ی منطقه عنوان کرد و گفت: مولفه ها و رموز موفقیت این دسته از دانش آموزان باید بعنوان الگویی موفق به سایر دانش آموزان نیز انتقال داده شود.

🔶 در پایان جلسه از آقای علیرضا حسین نیا دانش آموز افتخارآفرین سرایانی و آقای فروتن مدیر دبیرستان استعدادهای درخشان فردوس با اهدای لوح و تندیس تقدیر وتشکر شد.

🔻 شایان ذکر است : در این جلسه خانواده فرهیخته و فرهنگی آقای حسین نیا و معلمان و دبیران این دانش آموز نیز حضور داشتند.


 
 
 
 
تعداد بازدید: 217
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal