۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/10/02 نشست خبری قرارگاه طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سرایان برگزار شد.
نشست خبری قرارگاه طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سرایان برگزار شد.
✅ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، صبح امروز نشست خبری قرارگاه طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سرایان برگزار شد.
💠 رسولی مقدم فرماندار سرایان در جمع خبرنگاران با تشریح اتفاقات،اقدامات مقابله ای و توفیقات نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز، موفقیت کشور در حوزه تأمین سلامت مردم و افزایش شیب نزولی شیوع این بیماری منحوس در امواج مختلف شیوع آن علی رغم تمام تنگناهای اقتصادی که از جانب دشمنان ایجاد شده است را نشانه حسن عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان نمود و گفت : توفیقات این سبک از مدیریت مقابله با کرونا در ایران اسلامی تمامی سازمانهای بین المللی را به اعتراف واداشت.
💠 فرماندار سرایان اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیتها از ابتدای آذرماه را در کاهش شیوع ویروس کرونا بسیار کارگشا و مؤثر دانست و ضمن تشکر از همراهی مردم و اصناف با اجرای این طرح گفت: در شرایط موج سنگین و مهلک کرونا که بسیار نگران کننده بود اگرچه مردم متحمل زحمت و رنج شدند اما چاره ای جز ترجیح سلامت مردم بر رفاه نسبی آنان نبوده و باید این طرح اجرا می شد.
💠 رسولی مقدم با اشاره به مدیریت خوب اجرای طرح مدیریت هوشمند محدویتها در شهرستان سرایان ضمن قدردانی از زحمات نیروی انتظامی،پلیس راه و راهور و نیروهای بسیجی گفت: در اجرای این طرح از ورود 341 خودروی غیربومی به داخل شهر ممانعت شد و خوشبختانه با مراعات خوبی که مردم داشتند کمترین میزان اعمال قانون انجام شد.
💠 وی همراهی و صبوری صنوف و بازاریان شهرستان در اجرای این طرح را همچون دیگر صحنه های اهداف ملی،مذهبی و انقلابی قابل تقدیر و ستایش دانست و گفت: با نظارت تیم های منسجم بازرسی بر 2 هزار و 630 مورد، منجر به 125 اخطاریه و به ناچار 10 پلمپ به علت عدم رعایت دستورالعملها شد.
💠 فرماندار سرایان طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را ملغمه ای از تمام تجربیات و فعالیتهای چندین ماهه اخیر در صحنه مواجهه با ویروس کرونا عنوان نمود و تصریح کرد : این طرح در قالب 5 محور هماهنگ و منسجم همگام با سایر نقاط کشور در شهرستان سرایان نیز در دستور کار قرار داده ایم که با فعالیت مجاهدانه حوزه سلامت و بسیجیان مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهی خوب مردم، مبارزه با این ویروس از داخل خانه ها تا صحنه اجتماع تا نابودی این ویروس ادامه خواهد یافت.
💠 رسولی مقدم در پایان از همراهی تمامی شهروندانی که با غلبه بر عواطف و احساسات خود از هرگونه مسافرتهای درون شهری و برون شهری، دید و بازدیدهای مرسوم و حضور در آرامستانها خودداری می کنند تشکر و قدردانی کرد.
💠 بهرامی نژاد مسول شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز در این جلسه از روند انجام تست سریع در شهرستان خبر داد و روند اجرای طرح شهید سلیمانی را تاکنون مثبت عنوان نمود.
💠 سرهنگ فرخنده فرمانده ناحیه بسیج سپاه پاسداران سرایان هم در این نشست با بیان اینکه در این طرح، شهرستان سرایان به 17 محله تقسیم بندی شده است اظهار کرد:21 تیم در غالب 120 نفر از نیروهای داوطلب بسیجی و هلال احمر در غالب کمیته های پنج گانه ،کار پایش و نظارت و پیگیر ی را در سطح شهرستان عهده دار هستند .
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 261
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal