۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد
English
صفحه اصلی
1398/09/23 فرماندارسرايان : شهرستان سرايان مناسب سرمايه‌گذاري در صنعت داروسازي است.
فرماندارسرايان : شهرستان سرايان مناسب سرمايه‌گذاري در صنعت داروسازي است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سرايان ؛ شوراي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدرشهرستان سرايان با حضور دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدراستان به رياست فرماندارشهرستان سرايان وديگر اعضاي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدردر سالن اجتماعات فرمانداري سرايان برگزار شد.

ابراهيم رسولي مقدم فرماندار سرايان در جلسه شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان سرايان با بيان اينكه پديده ي شوم مواد مخدر دنيا رادرگير خود كرده است گفت : در شهرستان سرايان مبارزه با مواد مخدر به طور مستمر جريان دارد.

وي تاكيد كرد: در مساله مبارزه با مواد مخدر نبايد دچار سازش حسي شويم و هميشه بايد در اين خصوص در جامعه حساسيت زايي كنيم.

وي با تشريح وضعيت شهرستان و موقعيت جغرافيايي آن با توجه به فاصله مناسب تا مرز تصريح كرد: شهرستان سريان ظرفيت بزرگي براي ورود به صنعت داروسازي در زمينه مواد مخدر در منطقه دارد.

وي خواستار توجه به اين ظرفيت اشتغال زا شد و افزود: با سرمايه گذاري در صنعت داروسازي در زمينه داروهاي مخدربا تبديل تحديد مواد مخدر به فرصت مي توان تحولي بزرگ در زمينه اشتغال زايي سرايان فراهم كرد.

نماينده عالي دولت در شهرستان بااشاره به برگزاري جشنواره هاي ملي در امرمبارزه با مواد مخدر بيان كرد: شهرستان سرايان در زمينه مبارزه مستمر با مواد مخدر و همچنين اجراي طرح هاي مختلف پيشگيري از اعتياد ومصون سازي جامعه مجموعه كامل مينياتوري مانندي است كه تداعي كننده كليه ي اقدامات درامرمبارزه با مواد مخدراست واز برگزاري اين جشنواره ها در سطح ملي در اين شهرستان استقبال مي كند.

حسني مقدم دبير شوراي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدراستان نيز در اين جلسه بر تشكيل جلسات راهبردي و كاربردي تاكيد و با توصيه به متوليان مبارزه با مواد مخدر، انان را به بررسي طرحهاي اجرايي وعملياتي كردن آن در اين جلسات دعوت كرد.

وي با تشريح طرح ياريگران در امر مبارزه با مواد مخدر اظهار كرد:شهرستان سرايان در مسير عبور كاروانهاي مواد مخدر است وبحث مبارزه با خرده فروشان مواد مخدردر اين شهرستان ضروري است .

دبير شوراي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدراستان با اشاره به اينكه در امر مبارزه با مواد مخدر هيچ گونه مشكلي در بحث درمان معتادين بي بضاعت در سال جاري نداريم بيان كرد:با كمك استاندار از محل اعتبارات استاني و نيز اعتبارات ستاد مبارزه با مواد مخدر كشور نزديك به يك ميليار تومان اعتبار از محل تبصره 2 ماده 16 تخصيص يافته است ودستگاههاي ذيربط بايد سهم خود را از اين محل احصا وجذب كنند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 111
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal