۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/08/14 فرماندار سرايان :همه داشته هايمان را مديون خون شهدا هستيم .
فرماندار سرايان :همه داشته هايمان را مديون خون شهدا هستيم .

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سرايان ؛ ابراهيم رسولي مقدم فرماندار شهرستان در مراسم نواختن زنگ استكبار ستيزي (13 آبان)،درجمع دانش آموزان آموزشگاه دخترانه شرف سرايان با بيان اينكه اين روز برگ زريني در تاريخ نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است گفت: اين روز خلاصه در روز، ماه و سال نمي شود بلكه ارزش و بزرگي آن به وسعت تاريخ يك ملت است.

وي افزود:ما از اين تاريخ به نيكي و بزرگي ياد مي كنيم چرا كه حوادث آن چهره ي خبيث آمريكا واستكبارجهاني رانشان داد و دانشجويان و دانش آموزان آن روز كاري كردند كه تمام آزاديخواهان جهان به آن افتخار مي كنند.

فرماندار سرايان با اشاره به حضور پرشور مردم در همه ي صحنه هاي حساس انقلاب بيان كرد: جنگ طلبي، دشنام و مرگ گفتن در مرام ملت ما نيست اما شعار مرگ بر آمريكا در مقابل همه خباثت ها و توطئه هاي آمريكا واستكبار جهاني و پاسخ در مقابل دشمني هاي آمريكا است.

وي ابراز اميدواري كرد: با تلاش مربيان ومعلمان و دانش آموزان شعار مرگ برآمريكا با ساختن كشوري آباد و پيشرفته در عرصه ي عمل متبلور گردد .

رسولي مقدم با اشاره به هفته ي پدافند غيرعامل تصريح كرد: با برنامه ريزي مي بايست همه تهديدات دشمن را به فرصت تبديل كرد و با پيشرفت و توسعه هر چه بيشتر در مقابل استعمار و استكبارايستاد.وبهترين اقدام پدافند غيرعامل درحوزه ي آموزش وپرورش ,تلاش دانش آموزان  وهمت معلمان ومربيان درصحنه ي تعليم وتربيت است كه با افزايش توان ودانايي آينده جامعه رقم خواهدخورد.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 150
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal