۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر
English
صفحه اصلی
1398/04/02 شوراي اداري شهرستان سرايان
شوراي اداري شهرستان سرايان

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سرايان ؛ رسولي مقدم فرماندار شهرستان سرايان در جلسه ي شوراي اداري شهرستان سرايان با اشاره به مصوبات سفر استاندار به شهرستان گفت: مصوبات سفراستاندارمحترم در شهرستان مبنا و فصل مشترك فراروي همه ي مديران براي برنامه ريزي يكساله است.

وي با بيان اينكه انتظار است مديران ادارت با جديت به دنبال عملياتي شدن مصوبات باشند افزود: ادارات به صورت هفتگي گزارش پيشرفت كار را به فرمانداري اعلام كنند.

نماينده عالي دولت در شهرستان با تاكيد بر اطلاع رساني دقيق از روند اجرايي شدن مصوبات تصريح كرد: از چهل مصوبه سه مورد به صورت صد درصد اجرايي شده است و مابقي آن ها نيزبا درصدي از پيشرفت در حال پيگيري و عملياتي شدن است.

وي با اشاره به طرح احداث 702 واحد براي محرومان شهرستان سرايان بر اساس تفاهم نامه احداث 10 هزار واحد مسكن محرومين در استان گفت: تمامي مديران و اعضاي شوراي اسلامي شهر و روستا براي جذب سهميه اعلام شده اقدام كنند.

رسولي مقدم عنوان كرد: اجراي اين طرح در سال رونق توليد نه تنها افراديكه بدليل محروميت نتوانسته اند از مسكن برخوردار شوند خواهد شد به مقاوم سازي ،نوسازي، رونق بازار، كارواشتغال وهمچنين زيباسازي مبلمان شهر وروستا كمك شاياني خواهد.

وي با تاكيد بر همدلي و تعامل براي پيشرفت شهرستان افزود: مديران ادارت به نحوي برنامه ريزي نمايند تا با حذف جلسات و بازديدهاي غير ضروري موجب انتظار و عقب افتادن كار مراجعان نگردد.

وي خواستار حضور و اسكان مديران در شهرستان شد و تصريح كرد: حضور بيشتر در بين مردم كمك به حل مشكلات آنان خواهد كرد .

گفتني است در اين جلسه عليرضا خزاعي به عنوان معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرمانداري شهرستان سرايان معارفه و از زحمات حسين مرادي در طي دوران مسئوليتش تقدير شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 76
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal