۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
English
صفحه اصلی
1398/03/20 بررسي طرح ها و مشكلات مربوط به پروژه هاي بخش خصوصي در حوزه گردشگري
بررسي طرح ها و مشكلات مربوط به پروژه هاي بخش خصوصي در حوزه گردشگري

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سرايان ؛ مهندس مرادي معاون عمراني و امور هماهنگي فرمانداري درجلسه بررسي طرح ها و مشكلات مربوط به پروژه هاي بخش خصوصي در حوزه گردشگري گفت : پكيج گردشگري شهرستان بايد جذاب ، زيبا و كامل طراحي شود.

وي در ادامه بيان كرد : كوير زيباي سه قلعه در كنار غاربتون ، دره ها و آبشارهاي سبزرود براي گردشگران جذاب است ومي تواند به ماندگاري گردشگران در شهرستان به رونق اقتصادي منطقه ونهايتابه ايجاد اشتغال منجر شود كمك كند.

معاون عمراني و امور هماهنگي فرمانداري بيان كرد : گردشگري يك صنعت است و خوشبختانه رونق خوبي در شهرستان داشته و اقدامات موثري صورت گرفته و عليرغم وجود بعضي قوانين دست و پاگير در دسترس بودن مديران ارشد استان و شهرستان به حل موضوعات كمك مي كند. مرادي گفت : خوب و قوي كار كنيد طرح هاي گردشگري شهرستان بايد زبانزد استان باشند و با هم افزايي و همكاري بيشتر به توسعه و رونق گردشگري در شهرستان كمك كنيد.

مرادي افزود : در اولين فرصت پيگيري لازم براي جلسه كميته فني گردشگري استان در شهرستان را انجام خواهيم داد و ان شاءالله براي تهيه طرح جامع گردشگري شهرستان اعتبار لازم تامين خواهد شد.

مهندس عربي معاون گرشگري اداره كل استان نيز گفت : آنچه كه در اختيار ميراث فرهنگي است و جزء وظايف ماست پيگيري و حل و فصل خواهند شد و بعضي موضوعات مثل غار بتون در جلسه حضوري با نماينده محترم مردم منطقه در مجلس و مديركل محيط زيست بررسي شده و قول مساعد داده اند.عربي همچنين گفت : با توجه به تعدد مشكلات پيشنهاد مي كنيم جلسه كميته فني گردشگري استان با حضور مديران كل در شهرستان برگزار گردد كه با پيگيري فرمانداري محترم شهرستان اين مهم به زودي محقق خواهد گرديد و براي تكميل طرح ها و پروژه ها و اجراي پروژه هاي موفق اميدواريم با مساعدت فرمانداري محترم اعتبار لازم براي تهيه طرح جامع گردشگري شهرستان در كميته برنامه ريزي امسال شهرستان مصوب گردد تا با برنامه در جهت رونق گردشگري شهرستان حركت كنيم.

عربي افزود: مشكلي براي پرداخت تسهيلات به طرح ها نداريم و بخشودگي هاي مالياتي ، تخفيف تعرفه هاي برق ، آب و گاز ، تامين زيرساخت هاي مورد نياز اقامتگاههاي كويري و مناطق كوهستاني و... از جمله اقدامات و برنامه هاي حمايتي مي باشد و در بحث آژانس گردشگري در حال راه اندازي علاوه بر مجوز بند «ب» ، مجوزهاي بند «الف» و «پ» را نيز بگيريد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal