۱۳۹۸ سه شنبه ۲ مهر
English
صفحه اصلی
1398/03/14 جلسه هماهنگي ساخت مسكن محرومين برگزار شد.
جلسه هماهنگي ساخت مسكن محرومين برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري سرايان؛ اولين جلسه ساخت مسكن محرومين با دعوت از مدير كل بنياد مسكن استان خراسان جنوبي تشكيل شد.

رسولي مقدم فرماندارشهرستان سرايان با توجه به ميزان محدوديت و وجود بافت‌هاي فرسوده در نقاط شهري و روستايي شهرستان تسريع در اجرايي شدن طرح به لحاظ شناسايي و ثبت نام افراد را از عوامل اجرايي خواستار شد.

رسولي مقدم با توجه به نامگذاري سال جاري به رونق توليد افزود: اين طرح نه تنها در مقاوم سازي ونوسازي مسكن در شهرستان كمك خواهد كرد بلكه رونق در بازار و اقتصاد شهرستان را تحت تأثير مثبت قرار خواهد داد.

 وي در ادامه بيان كرد: دهياران و بخشداران موظفند حداقل سرانه سهم هرروستا را اخذ و عملياتي نمايند تا مردم بخصوص محرومين طعم ‌شيرين اهتمام و تلاش استاندار محترم را در بوجود آوردن اين امكان ارزشمند احساس كنند.

آسماني مقدم مدير كل بنياد مسكن استان نيزدر اين جلسه بيان كرد: از 5 هزار واحد مسكن سهم بنياد مسكن استان است كه با توجه به شاخص‌هاي توزيعي سهم شهرستان سرايان بالغ بر 400 واحد است و در صورت اجرايي شدن 100 درصد سهميه شهرستان با توجه به شناور بودن سهميه امكان افزايش وجود دارد.

 شايان ذكر است: در اين جلسه مقرر شد كميته پيگيري ساخت واحدهاي مسكن محرومين شهرستان تشكيل و روند اجرايي طرح بصورت مرتب ارزيابي گردد.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal