۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/02/19 شوراي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر
شوراي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سرايان ؛ ابراهيم رسولي مقدم فرماندار شهرستان سرايان در جلسه شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان سرايان با تقدير از مجاهدت هاي نيروي انتظامي در عرصه ي مبارزه با مواد مخدر گفت: مبازره با مواد مخدر با توجه به هجمه هاي وارد شده و گسترش روزافزون مواد مخدر در جهان و همچنين وضعيت كشور همسايه و كشت مواد مخدر در اين كشور تعطيل شدني نيست و همواره ادامه دارد.

وي در ادامه بيان كرد: به اعتياد كشاندن جوانان به عنوان سرمايه هاي اصلي نظام از هجمه هاي دشمنان اين مرز و بوم بوده كه همواره با تلاش هاي نيروهاي نظامي و امنيتي با آن مقابله شده و شهداي بزرگواري تقديم انقلاب شده است.

فرماندار سرايان با بيان اينكه عوامل مهم فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي و ... در زمينه مبازره با مواد مخدر نقش دارند افزود: آنچه كه در اين بين مهم است اين است كه يك نگاه فرايندي به موضوع مبازره با مواد مخدر داشته باشيم و تمام جزئيات اين فرايند بايد در نظر گرفته شود.

وي تصريح كرد: دليل عدم موفيقت در مبازره با اين پديده شوم غافل شدن از برخي جزييات و اجزافرآيند است.

وي ابزار داشت: با تلاش مامورين نيروي انتظامي و دستگاه هاي اطلاعاتي و قضايي طي چند روز گذشته شاهد كشفياتي در سطح شهرستان بوديم.

مقام عالي دولت در شهرستان با تاكيد برهمكاري مردم براي مبازه با مواد مخدر افزود: در شهرستان سرايان اقدامات خوب اجتماعي و فرهنگي در اين زمينه صورت گرفته است كه قرارگاه جواد الائمه بسيج از جمله ي اين اقدامات است.

وي اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر با مسئوليت يك دستگاه امكان پذير نيست و بايد همه مردم و دستگاه ها مشاركت كنند تا شاهد پيشگيري از ابتلا به مواد مخدر و مصرف آن در جامعه باشيم.

رسولي مقدم با بيان اينكه حضور نيروي انتظامي امنيت و آرامش را در جامعه بوجود مي‌آورد بر متناسب سازي تجهيزات ناجا در راستاي وظايف و ماموريت هاي اين نيرو تاكيد كرد.

وي با بيان اينكه گاها كشاورزان منطقه براي مصارف غذايي و دارويي در كنار مزارع پنبه گياه شاهدانه كشت مي كنند گفت: كشت اين گياه با توجه به سوء استفاده برخي از سوداگران ممنوع است لذا اطلاع رساني لازم به كشاورزان منطقه در اين خصوص صورت پذيرد.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 82
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal