۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
English
صفحه اصلی
1397/12/26 ستاد خدمات سفر شهرستان سرايان
ستاد خدمات سفر شهرستان سرايان

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان سرايان ؛ ابراهيم رسولي مقدم  فرماندار شهرستان سرايان درجلسه ي برنامه ريزي ستاد هماهنگي خدمات سفر شهرستان سرايان با بيان اينكه خوشبختانه طي چند سال اخير پاي بخش خصوصي هم به عرصه ي خدمت رساني به مسافران نورورزي باز شده است گفت : از ظرفيت اقامت گاه ها ي گردشگري براي اسكان ميهمانان علاوه بر مدارس و پانسيون هاي دولتيبا اولويت استفاده خواهد شد.

وي ابراز داشت: در ايام نوروز ضرورت دارد ظرفيت ها و پتانسيل هاي گردشگري اين شهرستان به نحو مطلوب به مسافران نوروزي معرفي شود.

فرماندار سرايان با تاكيد بر اين موضوع كه نبايد ارائه هيچ خدمتي در ايام عيد تعطيل شود افزود: تمامي دستگاه‌هاي مسئول با استفاده از توان و ظرفيت‌هاي مجموعه تحت امر خود خدمات لازم جهت رفاه حال شهروندان و مسافران را ارائه دهند.

وي تاكيد كرد: پايش و نظارت در خصوص عملكرد دستگاه ها با جديت دنبال خواهد شد و تيم نظارتي خدمات دستگاه ها را در زمينه ي ارائه خدمات بررسي خواهند كرد.

نماينده عالي دولت در شهرستان تصريح كرد: تمامي مديران به خصوص اعضاي ستاد سفر بايد در ايام عيد در دسترس باشند تا در صورت ضرورت با آن ها تماس گرفته شود.

رسولي مقدم از تمام دستگاه‌ها و ادارات ذيربط شهرستان سرايان خواست به توصيه ها و راهنمايي هاي نيروي انتظامي را براي برقراي نظم و امنيت توجه كنند .

فرماندار سرايان با اشاره به بازگشايي غرفه هاي فروش توليدات و صنايع دستي شهرستان، اين غرفه ها را فرصت ارزشمندي براي فروش محصولات توليدگران و معرفي شهرستان و همچنين محصولات شهرستان بر شمرد و از بخشداري ها و دهياري ها خواست براي توسعه كمي و كيفي آن تلاش كنند.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal