۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1397/11/28 جلسه شوراي اداري شهرستان سرايان
جلسه شوراي اداري شهرستان سرايان

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري سرايان ؛ حسني مقدم  سرپرست معاونت سياسي ، امنيتي واجتماعي استانداري در جلسه شوراي اداري شهرستان سرايان با تقدير از حضور با شكوه مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه گفت: نظام اسلامي به پشتوانه ي همين مردم با قدرت به كار خود ادامه مي دهد.

وي با بيان اينكه نمي توان براي استان لفظ محروم را بكار برد چون اين استان برخوردار از مواهب الهي و بسياري از ظرفيت هاي بالقوه است، گفت: اما بايد تلاش ها براي استفاده از اين ظرفيت ها و فرصت ها چند برابر شود و از هر فرصتي براي خدمت به مردم بهره برد.

حسني مقدم با تاكيد بر اين مطلب كه مديران بايد در شهرستان محل خدمت ساكن باشند، ادامه داد: وزارت كشور تمام تلاش خود را بكار مي گيرد تا فرمانداران و بخشداران كشور نيروهاي توانمندي باشند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري بر تعامل و هماهنگي همه دستگاه هاي اجرايي براي حل مشكلات مردم تاكيد كرد و افزود: شهرستان سرايان همه مسولان از تمام ظرفيت هاي قانوني و پتانسيل منطقه براي حل مشكلات اقدام كنند.

 ابراهيم رسولي مقدم فرماندار شهرستان  سرايان در جلسه شوراي اداري شهرستان سرايان با گراميداشت ياد شهداي پاسدار حادثه تروريستي زاهدان گفت: در آغاز چهل ساله ي دوم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شهداي عزيز با خون پاكشان حقانيت اين نظام مقدس را امضا نمودند.

نماينده عالي دولت در شهرستان با بيان اينكه شهرستان سرايان قطب دامپروري و كشاورزي است بر استفاده از همه ظرفيت ها و فرصت ها براي پيشرفت شهرستان و حل مشكلات مردم تاكيد كرد.

فرماندار شهرستان سرايان در ادامه گفت  : مديران ادارات بايد از ظرفيت ادارات كل با پيگيري براي حضور مدير كل متبوع در شهرستان جهت حل مشكلات و بهره‌مندي از استعدادهاي موجود استفاده كنند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal