۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1397/09/13 آنچه تاكنون نام ايران را در جهان استوار نگه داشته اقتدار و استكبارستيزي است
آنچه تاكنون نام ايران را در جهان استوار نگه داشته اقتدار و استكبارستيزي است

معاون عمران و توسعه شهري و روستايي وزارت كشور كه صبح امروز در جلسه شوراي اداري استان خراسان جنوبي سخن مي گفت با بيان اين مطلب به جايگاه بالا و والاي ايران در منطقه و دنيا اشاره كرد و ادامه داد: آنچه تاكنون نام ايران را در جهان استوار نگه داشته اقتدار و استكبارستيزي است.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، دكتر جمالي نژاد، تقويت اعتماد بين مردم و مسئولين را مورد تاكيد ويژه قراداد و افزود: مديران خراسان جنوبي بايد تلاش كنند تا بيش از پيش اعتماد مردم را جلب كنند.
معاون عمران و توسعه روستايي و شهري وزارت كشور ، به جايگاه رفيع استان خراسان جنوبي در كشور اشاره كرد و اظهار داشت: همواره از استان خراسان جنوبي در سطح ملي به نيكي و عظمت نام برده شده و مي شود.
 
دكتر جمالي نژاد، با اشاره به نزديك شدن به چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با اشاره به اينكه چهل سالگي انقلاب اسلامي نشانه بلوغ انقلاب است ، افزود: تعصب ملت ايران به وطن و ايستادگي براي تمدن خود بسيار ارزشمند است.
معاون عمران و توسعه شهري و روستايي وزارت كشور، امنيت را يكي از مولفه هاي اقتدار در كشور دانست و ادامه داد: اقتدار نيازمند قدرت خدادادي و قدرت اكتسابي است كه در حال حاضر در بالاترين سطح آن را داريم.
دكتر جمالي نژاد، با بيان اينكه هيچ قدرتي به تنهايي نمي تواند اقتدار ايجاد كند ، اظهار داشت: آنچه كه تاكنون نام ايران را در جهان استوار نگه داشته همين اقتدار و استكبار ستيزي و شعار نه غربي و نه شرقي جمهوري اسلامي در همين گفتمان است.
 
معاون عمران و توسعه روستايي و شهري وزارت كشور ، با اشاره به اينكه كشور اكنون نياز به مديراني جهادي و در ميدان عمل دارد، گفت: همه مردم از گروه هاي سياسي ، رسانه ها ، معتمدين ، متنفذين و... بايد از تمام ظرفيت هاي دراختيار براي رشد و توسعه استان مقام ارشد دولت در استان را ياري نمايند.
اين گزارش حاكيست؛ صبح امروز طي حكمي از سوي دكتر رحماني فضلي وزير كشور ، محمد صادق معتمديان به عنوان استاندار جديد خراسان جنوبي منصوب و از خدمات و تلاش هاي محمد مهدي مروج الشريعه در مدت تصدي اين پست تقدير و تشكر به عمل آمد.

 
 
 
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal