۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
English
صفحه اصلی
1397/05/15 برگزاري كارگروه تلفيقي اشتغال ،تسهيل ورفع موانع توليد شهرستان سرايان
برگزاري كارگروه تلفيقي اشتغال ،تسهيل ورفع موانع توليد شهرستان سرايان
 
 
 به گزارش روابط عمومي فرمانداري ؛ جلسه كارگروه تلفيقي اشتغال ،تسهيل ورفع موانع توليد شهرستان با حضور مديران استاني وشهرستاني در سالن اجتماعات فرمانداري برگزارشد رسولي مقدم سرپرست فرمانداري سرايان ضمن خير مقدم به حاضرين جلسه گفت : آنچه كه در كارگروه اشتغال شهرستان اتفاق مبحث با اهميت اشتغال است كه با تلاش مضاعف وبيش از پيش در وضعيت اقتصادي امروز جامعه با نگاه عالمانه ، و مجدانه و مجاهدانه در مسير اشتغال پايدار بايدگام برداريم .

وي در ادامه جلسه به شرايط اقتصادي موجود اشاره كرد وگفت : در اين وضعيت، صرفه جويي و توجه به كار و تلاش و استفاده از ظرفيت مردم مي تواند راهگشا باشد و درصحنه هاي اقتصادي وسرمايه گذاري از فرصت ارزشمندي كه در دولت تدبير واميد كه در نوع خودنسبت به دولت هاي ديگر هم بي سابقه بوده است رافراهم نموده است بتوانيم از افراد باسابقه و با استعداد سرمايه گذاري در زمينه اشتغال پايدار استفاده نماييم.

وي در ادامه بيان نمود : براي جذب سرمايه گذار و به ثمر نشسته طرح هاي اقتصادي در فضاي حاضر بايد تفكرمان همراه با تفكرسرمايه گذار باشد.

رسولي مقدم با بيان اينكه سرمايه گذاري در شهرستان بايد از سرمايه گذاري خرد به سمت و سوي سرمايه گذاري كلان ميل نمايد گفت :  با توجه به ظرفيت هاي غني وارزشمندي مانند ذخاير عظيم بنتونيت ، آفتاب ارزشمند ومعادن سنگهاي نيمه قيمتي وظرفيتهاي دامپروري وگردشگري كه در شهرستان موجود است سرمايه گذاري در سطح كلان نيازمند به تلاش مديران شهرستان وحمايت مسئولين استان است كه انشاا.. اين امر با حمايت جناب استاندارمحترم وپرتلاش كه نگاه كاملا اقتصادي ومتخصصانه در بحث اشتغال دارند با هدايت سرمايه گذاران كلان داخلي وخارجي به اين شهرستان محقق خواهد شد.

سرپرست فرمانداري سرايان در انتهاي اين جلسه به مشكلات و انتظارات مردم شهرستان در بحث تامين اجتماعي پرداخت وبيان نمود:  ارتقائ شعبه اقماري تامين اجتماعي سرايان و تامين نيروي انساني شعبه سرايان  از انتظارات اين شهرستان است كه بايد در جهت رفع اين مشكلات اقدام شود .

در اين جلسه حسيني مديركل جذب وسرمايه گذاري استانداري به اتفاق مديران كل استان كه در حوزه اشتغال فعاليت دارند از مهمانان ويژه ي جلسه بودند كه موانع و راهكارهاي لازم در جهت تسريع فرايند تسهيلات اشتغال پايدار بررسي وتصميم گيري شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal