۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
English
صفحه اصلی
1397/05/09 برگزاري چهارمين جلسه كميته اشتغال وسرمايه گذاري شهرستان سرايان
برگزاري چهارمين جلسه كميته اشتغال وسرمايه گذاري شهرستان سرايان

رسولي مقدم  سرپرست فرمانداري سرايان در اين نشست كه با حضور مديران بانك هاي عامل پرداخت تسهيلات اشتغال شهرستان و دستگاه هاي اجرايي برگزار شد، عملكرد بانك هاي عامل در جذب تسهيلات طرح هاي اشتغال زايي را زيبنده مديران و سيستم بانكي شهرستان ندانست و از پروسه هاي طولاني و زمان بر دريافت تسهيلات و سرمايه گذاري گلايه كرد.

وي ضمن درخواست از مديران بانك هاي عامل شهرستان براي تسهيل امور سرمايه گذاري و پرداخت تسهيلات، استفاده از تجارب ساير شعب در اين زمينه را ضروري دانست.

رسولي مقدم در ادامه بيان نمود : با توجه به مشمول شهرهاي زير ده هزارنفرجمعيت امكان بهره مندي از اين طرح براي شهرهاي آيسك وسه قلعه نيز فراهم شده است كه شهروندان محترم مي توانند از اين تسهيلات با ارائه طرح استفاده نمايند.


وي همچنين خطاب به مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان تاكيد كرد: از همه ظرفيت و امكانات براي تسهيل در سرمايه گذاري استفاده كنند تا سرمايه گذار در پيچ و خم و شرايط سخت اقتصادي با مانعي روبه رو نشود.

سرپرست فرمانداري سرايان به شرايط اقتصادي حاكم بر جامعه اشاره كرد وگفت : در اين وضعيت صرفه جويي، توجه به كار و تلاش و پاي كار آوردن مردم مي تواند راهگشا باشد.

شايان ذكر است : 146 طرح با ارزش بالغ بر910ميليارد ريال به تصويب رسيده كه تعداد 50 طرح جهت اخذ وام از محل تسهيلات طرح اشتغال روستائيان وعشاير (كارا)به مبلغ حدود 500 ميليارد ريال به بانكهاي عامل معرفي شده اند كه لازم است سرمايه گذاران محترم جهت تشكيل پرونده واخذ وام اقدام نمايند.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal