۱۴۰۱ يکشنبه ۹ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/09/15 اولین جلسه شورای مدیران و رابطین روابط عمومی ادارات شهرستان سرایان برگزارشد
اولین جلسه شورای مدیران و رابطین روابط عمومی ادارات شهرستان سرایان برگزارشد

‍ •000✓بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ✓000•

💢روابط عمومی ویترین دستاورد های نظام است.

🔺اولین جلسه شورای مدیران و رابطین روابط عمومی ادارات شهرستان سرایان در سالن جلسات فرمانداری سرایان به ریاست ابراهیمی بخشدار محترم شهر آیسک برگزار شد.
 
🔺در ابتدای جلسه مسئولین و رابطین روابط عمومی ادارات شهرستان گزارشی از فعالیت های خود ارائه دادند و در ادامه محمدرسول ابراهیمی ضمن تشکر از گزارش های ارائه شده بیان کرد: اعتقاد ما بر این است که روابط عمومی بایستی به سمت تخصص گرایی پیش برود، تخصص گرایی نقش مهمی در تبیین و روشنگری دارد.
وی ادامه داد: افراد متخصص در حوزه روابط عمومی خواهند توانست زمینه‌ساز اقناع افکار عمومی به صورت تخصصی در زمینه دستاوردهای انقلاب اسلامی شوند.

بخشدار آیسک اظهار داشت: امروزه دشمن با تشکیل امپراتوری رسانه ای به دنبال پمپاژ  ناامیدی در جامعه است که این ناامیدی را برخی خواص داخلی هم که دل در گرو خارج دارند تشدید می کنند.
وی تصریح کرد: تشریح دستاوردهای نظام و انقلاب می تواند نقطه مقابل اینگونه مسائل باشد اما نیاز است نحوه اطلاع رسانی امید بخش و شفاف در دستور کار قرار گیرد.

ابراهیمی تاکید کرد: تولید محتوای چند رسانه ای در حوزه تبیین با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به جهاد تبیین باید مورد توجه قرار گیرد اما تحقق این امر نیازمند افراد متخصص است .
وی یادآور شد: مدیریت موضوع و زمان در تولید محتوا یکی از مهمترین مسائل پیش رو است که اگر به خوبی شکل گیرد امید بخشی را به همراه خواهد داشت.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه ها باید شناخت مناسبی از جایگاه روابط عمومی داشته باشند اظهار داشت: روابط عمومی نباید به پارکینگ نیروی انسانی ادارات تبدیل شود.
وی خاطرنشان کرد: عدم شناخت جایگاه روابط عمومی با توجه به پمپاژ ناامیدی از سوی دشمن بر مشکلات دامن خواهد زد و عبور از این مسیر نیازمند روابط عمومی قوی و متخصص در دستگاه ها خواهد بود.


◽یکشنبه °"1401/09/13"°

           ༻⁂⁂٭⭑⭑🇮🇷⭑⭑٭⁂⁂༺ 

🌐http://www.sk-sarayan.ir
▫️https://t.me/sk_sarayan
▫️https://splus.ir/sk_sarayan
http://Instagram.com/sk_sarayan.ir
•┈┈┅┅⭑✶⭑┅┅┈┈
#روابط_عمومی_فرمانداری_شهرستان_سرایان
تعداد بازدید: 275
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal