۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English
صفحه اصلی
1398/11/24 شورای ترافیک شهرستان سرایان
شورای ترافیک شهرستان سرایان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرایان ؛ جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سرایان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن قدردانی از حضور باشکوه و کم نظیر مردم ولایی و شهیدپرور شهرستان در برنامه های گرامیداشت دهه ی فجر و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ابراز داشت: در تمام این روزها یاد سردار رشید اسلام سپهبد سلیمانی نیز گرامی داشته شد.

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان و رییس هیئت اجرایی انتخابات با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ی ترافیک ابراز داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات و لزوم آماده بودن همه زیر ساخت ها برای برپایی این مهم، باید تمامی اقدامات عمرانی و حفاری ها حتما با هماهنگی فرمانداری انجام پذیرد.

وی با تاکید بر فرهنگ سازی در زمینه ی رانندگی صحیح و ترافیک تصریح کرد: ایجاد سرعتگیر باید گام آخر برای کنترل سرعت باشد و پیش از آن می بایست اقدامات فرهنگی و آموزشی و همچنین نصب تابلو و علائم هشدار دهنده صورت پذیرد ودر آخرین مرحله در صورت نیاز درخواست اجرای سرعت شود.

در این جلسه مقرر شد:  به منظور جلوگیری از مخاطرات جاده ای  محور سه قلعه – بیرجند ناشی از برخورد با خودروهای عبوری با شتر مقرر شد با حفاری کانال در حاشیه جاده در هر سال به طول 40 کیلومتر انجام و گزارش پیشرفت کار توسط اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای در جلسه شورای ترافیک ارائه شود.

استفاده از تکنولوژی در مدیریت ترافیک و عبور و مرور و همچنین سایر کاربردها در دستور کار شورا ی هماهنگی ترافیک شهرستان قرار گرفت به نحوی که مصوب شد : شهرداری سرایان با تامین اعتبار 60 درصد اعتبار وشهرداری های سه قلعه و آیسک با تامین 70 درصد اعتبار نسبت به نصب دوربین اقدام نمایند .بدهی است باقیمانده اعتبار لازم با همکاری اصناف و بخش خصوصی تامین خواهد شد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 168
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal